SKIN NEEDLING

MEZOTERAPIA NA BAZIE PREPARATÓW PRZECIWSTARZENIOWYCH

Mezoterapia igłowa polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji aktywnych zawartych w koktajlach zabiegowych bezpośrednio do skóry właściwej. Wskazania do wykonania zabiegu to zmarszczki, wiotkość skóry, potrzeba nawilżenia skóry i jej rewitalizacji. Koktajle o działaniu przeciwstarzeniowym zawierają m.in. peptydy biomimetyczne o bardzo wysokiej skuteczności działania, które stymulują procesy naprawcze i regeneracyjne skóry, a przy tym są bardzo bezpieczne. Zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które boją się korzystać z zabiegów ostrzykiwania.

REDUKCJA ZMARSZCZEK

Nakłuwanie skóry twarzy poprzez mikronakłucia to unikalny proces, który wspomaga wydobycie naturalnego kolagenu skóry w obszarach, gdzie nastąpił jego zanik. Procedura ta okazuje się skuteczna w niwelowaniu niechcianych zmarszczek na twarzy, zmniejszaniu ”kurzych łapek” i bruzd na twarzy.

W rezultacie zabiegu elastyczność skóry, wszelkiego rodzaju bruzdy ulegają zauważalnej poprawie. Ten prosty sposób pomaga w przywracaniu integralności skóry, terapia stymuluje kolagen w naskórku i warstwie skóry właściwej. To z kolei znacznie poprawia kondycję leczonych obszarów. Nakłuwanie skóry twarzy, dekoltu czy dłoni  dzięki metodzie skin needling może kierować igłę bezpośrednio w poszczególne szczeliny zmarszczki.

Bogactwo kolagenu,peptydów, aminokwasów i kwasu hialuronowego, które dociera do nakłutych tkanek, odnawia uszkodzone komórki tworząc miękką, subtelną warstwę, wygładzającą zmarszczki i  uelastyczniają skórę.

Nakłuwanie skóry stało się bezpiecznym i skutecznym sposobem pobudzania naturalnej produkcji kolagenu.Po zabiegu skóra może mieć różowo-czerwone drobne ranki w zależności od głębokości leczonego obszaru. Codzienne korzystanie z produktów zawierających kolagen, peptydy, aminokwasy, witaminę C, ceramidy lub kwas hialuronowy przyspiesza leczenie po każdej sesji zabiegowej.

/ Zapraszamy /

 

Dermaheal SR

Rewitalizujący skórę produkt.

Dzięki zawartości czynników wzrostu i białek biomimetycznych daje efekt odmłodzenia, działa przeciwzmarszczkowo, zapobiega starzeniu się skóry. Udoskonala skórę postarzałą, trądzikową i o rozszerzonych porach. Redukuje i zapobiega powstawaniu drobnych zmarszczek, tworząc nowe komórki skórne. Zwiększa elastyczność skóry, zwiększając ilość kolagenu, elastyny i innych składników macierzy pozakomórkowej (ECM).

Dermaheal SR to produkt wykorzystujący najbardziej zaawansowaną biotechnologię, zawierający niespotykana dotąd liczbę aktywnych składników, w tym czynników wzrostu i białek biomimetycznych.

 

 

 

57 aktywnych składników:

13 witamin,
24 aminokwasy,
5 minerałów,
4 koenzymy,
4 kwasy nukleinowe,
2 czynniki redukujące,
5 peptydów biomimetycznych:

 • Acetyl Decapeptide-3: stymuluje podziały komórkowe i procesy naprawcze skóry; redukuje drobne zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych,
 • Decapeptide-4 (CG-IDP2): poprawia elastyczność, wpływa na syntezę elastyny i kolagenu,
 • Oligopeptide-24 (CG-EDP3): redukuje zmarszczki wpływając na proliferację komórkową,
 • Tripeptide-6 (CG-CTP): odpowiada za optymalne nawilżenie skóry,
 • Copper Tripeptide-1 (CG-peptyd miedzi): wpływa na proliferację komórkową.

 

Gama CytoCare® 502/516/532

Efekt odmłodzenia i wygładzenia skóry.

Wyjątkowa skuteczność tkwi w składzie, oprócz zawartości kwasu hialuronowego w skład CytoCare® wchodzi 55 aktywnych składników w tym witaminy, sole nieorganiczne i aminokwasy. Dzięki CytoCare® biologiczny kapitał skóry jest zachowany, a efekty starzenia zatrzymane. Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry, jej widocznie lepsza kondycja, to tylko niektóre korzyści wynikające z zastosowania CytoCare®. Synergiczne działanie witamin, aminokwasów i minerałów z kwasem hialuronowym przyspiesza regenerację komórkową.

Dzięki unikatowej kompozycji określonych witamin, CytoCare® nadaje skórze spektakularnego blasku i promienistości, powoduje wygładzenie drobnych zmarszczek poprzez stymulację do produkcji nowych komórek, a także stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu.

CytoCare 532

 • Kwas hialuronowy 32 mg
 • Witaminy
 • Nieorganiczne sole
 • Aminokwasy

 

 

 

 

SPECYFIKACJA:

 • Spłyca nawet głębsze zmarszczki
 • Intensywne zagęszczenie i regeneracja skóry właściwej
 • Głębokie nawodnienie
 • Efekt przeciwutlenianiający i ochronny
 • Zapobiega pojawieniu się “pierwszych zmarszczek”
 • Utrzymuje biologiczną równowagę skóry
 • Zapewnia intensywne odżywianie skóry
 • Zapewnia promienność i blask
 • WIDOCZNE REZULTATY

Intensywne nawodnienie i regeneracja skóry. Widocznie lepsza kondycja skóry, wyjątkowo promienna i elastyczna. Powraca naturalnie młody wygląd.